Mieszkanie na sprzedaż

175 000
38 m2
1 / 9
Lider Nieruchomości Katarzyna Fertała

Szczegóły ogłoszenia

  • Symbol oferty LNKF-MS-532
  • Typ oferty mieszkanie na sprzedaż
  • Cena 175 000 zł
  • Charakterystyka mieszkania 38.1 m2, 2 pokoje
  • Budynek kamienica
  • Rozkład mieszkania 2p piętro

Opis nieruchomości

TANIE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM W SERCU MIASTA
 ul. Kościuszki | 2 pokoje | kamienica | 2p.

Są mieszkania „pod klucz”… i są takie, które można stworzyć całkowicie po swojemu
To miejsce jest właśnie dla osób, które widzą potencjał, klimat i lubią wnętrza z charakterem.
 
-  38,10 m²
 - Cena: 175 000 zł
 - ok. 4 593 zł/m²

Charakterystyka mieszkania:
-  2 pokoje
 - klimatyczne poddasze w kamienicy
 - prąd, woda oraz instalacja gazowa
 - możliwość podłączenia pieca gazowego
 - mieszkanie wymaga jedynie remontu łazienki i umeblowania pomieszczeń
-  idealna propozycja dla osób, które cenią bardziej zacienione, nienasłonecznione wnętrza
 
 *Lokalizacja to ogromny atut — praktycznie przy centrum miasta.
 W pobliżu:
 - centra handlowe
 - urzędy i instytucje
-  ośrodki kultury
-  komunikacja miejska, tramwaje oraz wygodne połączenia z Łodzią
 
 * Do oferty dołączamy również wizualizacje inspiracyjne AI, pokazujące możliwy styl wykończenia i aranżacji mieszkania po remoncie oraz umeblowaniu. To propozycje pokazujące potencjał wnętrza i pomagające wyobrazić sobie jego przyszły klimat .To może być świetna opcja na start pod inwestycję dla osób kochających klimat kamienic i miejskie życie*
 
* Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!*
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Kalkulator kredytowy

PLN
%
Wysokość raty 922.98 PLN
Formularz kontaktowy