Mieszkanie na sprzedaż
365 000 zł
50 m2

1 / 15
Szczegóły ogłoszenia
- Symbol oferty LNKF-MS-537
- Typ oferty mieszkanie na sprzedaż
- Cena 365 000 zł
- Charakterystyka mieszkania 49.5 m2, 2 pokoje
- Budynek wieżowiec
- Rozkład mieszkania 4p piętro
- Balkon loggia
- Ilość sypialni 1
- Okna PCV
- Stan lokalu do wprowadzenia
- Umeblowanie pełne
- Winda Tak
Lokalizacja
- Adres łódzkie, Pabianice
Opis nieruchomości
SUPER OFERTA – Mieszkanie w wieżowcu w centrum Pabianic, które łączy rytm miasta ze spokojem codzienności!
Lokalizacja: Pabianice – centrum
Cena: 365 000 zł
Powierzchnia: 49,5 m²
Cena za m²: 7 373,74 zł/m²
Centrum miasta, dużo zieleni za oknem, południowe światło wpadające do wnętrza i cisza, której w tej lokalizacji można się nie spodziewać — właśnie takie miejsca potrafią zaskoczyć najbardziej.
To mieszkanie łączy cechy, których najczęściej szukamy jednocześnie: świetną lokalizację, wygodę codziennego życia i przestrzeń, do której chce się wracać. Mimo położenia w samym centrum Pabianic budynek nie znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy, dzięki czemu można cieszyć się bliskością miasta bez codziennego hałasu i zgiełku.
Południowa ekspozycja sprawia, że mieszkanie jest jasne, słoneczne i pełne naturalnego światła przez większą część dnia. To wnętrze, które daje poczucie przestrzeni i przyjemny klimat o każdej porze roku.
KLUCZOWE INFORMACJE:
• 49,5 m²
• 2 pokoje
• mieszkanie w wieżowcu
• 4 piętro
• winda
• duży balkon typu loggia
• widok z balkonu na zieleń
• mieszkanie nie znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy
• gotowe do zamieszkania
• urządzone, zadbane i czyste
• jasne, funkcjonalne i ustawne
• dużo miejsc parkingowych pod blokiem
Dużym atutem jest przestronny balkon typu loggia z widokiem na zieleń. Zamiast okien wychodzących na ruchliwą ulicę — więcej przestrzeni, światła i codziennego komfortu. To miejsce pozwala cieszyć się centrum miasta, zachowując jednocześnie poczucie spokoju i prywatności.
Atuty lokalizacji – centrum Pabianic:
• sklepy i markety w zasięgu kilku minut
• szkoły i przedszkola w pobliżu
• restauracje, punkty usługowe i kawiarnie pod ręką