Działka na sprzedaż

80 400
1 005 m2
1 / 5
Sieradzkie Biuro Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

  • Symbol oferty SBN-GS-671
  • Typ oferty działka na sprzedaż
  • Cena 80 400 zł
  • Charakterystyka mieszkania 1005 m2
  • Media Woda: brak; Kanalizacja: brak; Prąd: w ulicy; Gaz: brak
  • Bezpieczeństwo ogrodzenie działki: brak
  • Dojazd droga gruntowa
  • Działka Niezagospodarowana, płaska, nieregularny
  • Otoczenie zabudowa mieszana

Lokalizacja

  • Adres łódzkie, Warta

Opis nieruchomości

Działki z warunkami zabudowy - Warta

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działki położone w miejscowości Warta.
Kompleks składa się z 12. działek wraz z wydzieloną drogą wewnętrzną.

1. Powierzchnia 1005 m2, o szerokości frontowej 65m;
2. Powierzchnia 1104 m2, o szerokości frontowej 40m;
3. Powierzchnia 1006 m2, o szerokości frontowej 46m;
4. Powierzchnia 1108 m2, o szerokości frontowej 51m;
5. Powierzchnia 1106 m2, o szerokości frontowej 46m;
6. Powierzchnia 1108 m2, o szerokości frontowej 51m; 
7. Powierzchnia 1006 m2, o szerokości frontowej 46m;
8. Powierzchnia 1108 m2, o szerokości frontowej 51m;
9. Powierzchnia 1006 m2, o szerokości frontowej 46m;
10. Powierzchnia 1108 m2, o szerokości frontowej 51m;
11. Powierzchnia 1006 m2, o szerokości frontowej 53m; 
12. Powierzchnia 1108 m2, o szerokości frontowej 57m;

Każda działka ma wydane aktualne warunki zabudowy po podziale polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną.
Treść warunków zabudowy do wglądu w biurze.

Cena 80zł/m2. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy działki nr.1

MEDIA: 

- przyłącze energetyczne do uzbrojenia,
przyłącze wodociągowe do wpięcia - sieć wodociągowa w drodze,
przyłącze kanalizacyjne - do wykonania szambo lub oczyszczalnia,

Działki posiadają zjazd z gminnej drogi utwardzonej.

 

WALORY: 

- Działki otoczone nowoczesną zabudową mieszkaniową oraz usługową,
- Idealne miejsce dla osób lubiących spokój i bliskość natury, a jednocześnie bliską odległość od miasta,
- 3 minuty od Centrum miasta,
- W pobliżu znajduje się przychodnia, Szkoła, Komisariat Policji i inne,

Kompleks położony w cichej, zielonej okolicy dobrze skomunikowanej miejscowości Warta - wokół inne działki budowlane, działki zabudowane nową zabudową jednorodzinną oraz pola uprawne przy jednoczesnej bliskości centrum miejscowości z pełnym zapleczem handlowo - usługowym, edukacyjnym oraz medycznym oddalonym o około 1km. 

Warta to miejscowość oddalona od Sieradza o 15 km. W Warcie znajduje się całe zaplecze handlowo-usługowe oraz punkty oświatowe.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Kalkulator kredytowy

PLN
%
Wysokość raty 424.04 PLN
Formularz kontaktowy