Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18206 ofert

318 000 zł
106000 m2
Działka na sprzedaż
Pierzchnica, Drugnia
Cena za m2 3 zł
Szczegóły oferty

256 100 zł
1300 m2
Działka na sprzedaż
Żnin (gw), Jaroszewo
Cena za m2 197 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
9600 m2
Działka na sprzedaż
Długołęka, Śliwice
Cena za m2 260.42 zł
Szczegóły oferty

15 000 zł
1071 m2
Działka na sprzedaż
Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice
Cena za m2 14.01 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
2600 m2
Działka na sprzedaż
Słomniki (gw), Prandocin-Iły
Cena za m2 134.62 zł
Szczegóły oferty

700 000 zł
23200 m2
Działka na sprzedaż
Leoncin, Secymin Polski
Cena za m2 30.17 zł
Szczegóły oferty

1 299 000 zł
924 m2
Działka na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Cena za m2 1405.84 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Czorsztyn, Maniowy
Cena za m2 582.5 zł
Szczegóły oferty

214 000 zł
15300 m2
Działka na sprzedaż
Kazimierza Wielka, Kazimierza Mała
Cena za m2 13.99 zł
Szczegóły oferty

108 570 zł
1034 m2
Działka na sprzedaż
Sicienko, Kruszyn
Cena za m2 105 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
700 m2
Działka na sprzedaż
Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice
Cena za m2 314.29 zł
Szczegóły oferty