calendar
Wyszukiwarka
Ząbki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ząbki

Znaleziono 21 ofert
aktualne
729 000 zł
57.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
729 000 zł
57.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12709.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
41.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
629 000 zł
41.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15102.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
839 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
aktualne
839 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13532.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
695 000 zł
69.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
695 000 zł
69.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10033.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
136.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
980 000 zł
136.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7195.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
57.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
649 000 zł
57.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11346.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
aktualne
590 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10350.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
43.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
549 000 zł
43.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12717.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
aktualne
799 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14267.86 zł
Szczegóły oferty