calendar
Wyszukiwarka
Bielsko-Biała
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Znaleziono 25 ofert
aktualne
576 224 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała, Stare Bielsko
aktualne
576 224 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała, Stare Bielsko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10493.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 772 zł
61.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
599 772 zł
61.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9679.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 427 zł
31.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
370 427 zł
31.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11644.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
296 444 zł
25.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
296 444 zł
25.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11432.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
439 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8607.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 999 zł
26.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
304 999 zł
26.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11636.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
497 813 zł
49.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała, Stare Bielsko
aktualne
497 813 zł
49.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała, Stare Bielsko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9966.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
296 444 zł
25.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
296 444 zł
25.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11432.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 427 zł
31.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
370 427 zł
31.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11644.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
439 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8607.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 772 zł
61.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
599 772 zł
61.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9679.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 000 zł
53.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
aktualne
574 000 zł
53.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10657.26 zł
Szczegóły oferty