calendar
Wyszukiwarka
Sosnowiec
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec

Znaleziono 19 ofert
aktualne
425 000 zł
71.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Zagórze
aktualne
425 000 zł
71.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Zagórze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5912.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
77.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Zagórze
aktualne
495 000 zł
77.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Zagórze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6413.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Stary Sosnowiec
aktualne
550 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Stary Sosnowiec
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8730.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
678 000 zł
55.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Niwka
aktualne
678 000 zł
55.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Niwka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12282.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
668 000 zł
55.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Niwka
aktualne
668 000 zł
55.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Niwka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12101.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
aktualne
270 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
aktualne
359 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5983.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 999 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
aktualne
659 999 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11213.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
67.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
aktualne
379 000 zł
67.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5650.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
aktualne
239 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6694.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 035 000 zł
211 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Dańdówka
aktualne
1 035 000 zł
211 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Dańdówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 11
  • Cena za m2 4905.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
aktualne
219 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3981.82 zł
Szczegóły oferty