calendar
Wyszukiwarka
Busko-Zdrój
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Busko-Zdrój

Znaleziono 13 ofert
aktualne
199 000 zł
26.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
199 000 zł
26.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7425.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
417 000 zł
55.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
417 000 zł
55.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7486.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
297 000 zł
55.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
297 000 zł
55.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5332.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
47.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
279 000 zł
47.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5919.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
414 960 zł
53.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
414 960 zł
53.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
453 900 zł
50.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
453 900 zł
50.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8906.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 080 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
304 080 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8446.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
430 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9555.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 999 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
399 999 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7999.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
334 000 zł
35.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
334 000 zł
35.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9499.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
55.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
650 000 zł
55.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11652.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 029 938 zł
113.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
aktualne
1 029 938 zł
113.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Busko-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty