calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27297 ofert
aktualne
385 000 zł
72.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
385 000 zł
72.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5285.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
459 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9180 zł
Szczegóły oferty
aktualne
728 365 zł
76.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
aktualne
728 365 zł
76.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
733 020 zł
77.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
aktualne
733 020 zł
77.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 350 000 zł
74.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
aktualne
1 350 000 zł
74.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18120.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
52.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
790 000 zł
52.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15027.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
500 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7246.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
792 383 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Garraf - Costa Sur, Vilanova i la Geltrú
aktualne
792 383 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Garraf - Costa Sur, Vilanova i la Geltrú
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3889.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 168 786 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Garraf - Costa Sur, Vilanova i la Geltrú
aktualne
2 168 786 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Garraf - Costa Sur, Vilanova i la Geltrú
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3231.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
38.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
aktualne
475 000 zł
38.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12258.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
81.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
399 000 zł
81.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4907.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 500 000 zł
168 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
aktualne
3 500 000 zł
168 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 7
  • Cena za m2 20833.33 zł
Szczegóły oferty