calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27364 ofert
aktualne
1 094 527 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
1 094 527 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2688.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 099 050 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
1 099 050 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2454.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 130 710 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
1 130 710 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2252.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 293 532 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
1 293 532 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
7 752 274 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
7 752 274 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 59796.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
237 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
237 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6236.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
697 760 zł
43.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szklarska Poręba
aktualne
697 760 zł
43.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szklarska Poręba
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
249 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6225 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 589 300 zł
137 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
2 589 300 zł
137 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 173 500 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
2 173 500 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 398 600 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
1 398 600 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 444 397 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
1 444 397 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17348.32 zł
Szczegóły oferty