calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27348 ofert
aktualne
99 500 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
99 500 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1700.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Śródmieście
aktualne
550 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11410.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 082 863 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Torrevieja.
aktualne
1 082 863 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Torrevieja.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12739.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 233 232 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
1 233 232 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9634.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
731 285 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
731 285 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9375.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
47.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
350 000 zł
47.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7294.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
767 420 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
767 420 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11806.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
988 701 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Alicante.
aktualne
988 701 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Alicante.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12358.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
711 091 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
aktualne
711 091 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7901.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 238 230 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
1 238 230 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 16292.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 553 672 zł
168 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
aktualne
1 553 672 zł
168 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1964.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
257 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
aktualne
257 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3893.94 zł
Szczegóły oferty