Mieszkanie na sprzedaż

380 000
53 m2
1 / 10
Biuro Nieruchomości Licencja

Szczegóły ogłoszenia

  • Symbol oferty LCN-MS-782
  • Typ oferty mieszkanie na sprzedaż
  • Cena 380 000 zł
  • Charakterystyka mieszkania 52.99 m2, 2 pokoje
  • Budynek blok; rok budowy: 1955
  • Rozkład mieszkania 1p piętro
  • Media Ogrzewanie: miejskie; Woda: tak - miejska; Gaz: tak - miejski
  • Czynsz 580 zł
  • Dojazd asfaltowa/kostka
  • Garaż na posesji
  • Ilość sypialni 2
  • Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA
  • Okna PCV
  • Stan lokalu do remontu
  • Technologia budowlana cegła

Lokalizacja

  • Adres podlaskie, Białystok, Sienkiewicza

Opis nieruchomości

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku – ul. Sienkiewicza 

Powierzchnia: 52,99 m² | Piętro: I | Cena: tylko 7 171 zł/m²

Marzysz o mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Sienkiewicza. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od centrum miasta, sklepów, restauracji, uczelni i komunikacji miejskiej. 

Mieszkanie o powierzchni 52,99 m² (bez balkonu) znajduje się na pierwszym piętrze budynku. W jego skład wchodzą:

  • dwa ustawne pokoje,

  • oddzielna, jasna kuchnia,

  • przestronny korytarz,

  • łazienka z WC.

Obecnie lokal pełni funkcję biura ( w trakcie wyprowadzki), jednak z łatwością można przywrócić mu charakter mieszkalny. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość urządzenia przestrzeni dokładnie według własnego pomysłu.

Na wewnętrznym dziedzińcu znajduje się parking z zamykaną bramą na pilot – ogromny atut w centrum miasta!

To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnego zamieszkania, jak i dla inwestorów. Po odświeżeniu lokal może świetnie sprawdzić się jako:

  • biuro,

  • gabinet,

  • mieszkanie na wynajem krótko- lub długoterminowy.

Świetna lokalizacja, funkcjonalny układ pomieszczeń i atrakcyjna cena – tylko 8 500 zł/m².

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.