Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Białystok
Znaleziono 373 ofert

469 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12309.71 zł
Szczegóły oferty

755 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
Piętro niski parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13981.48 zł
Szczegóły oferty

472 500 zł
52.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14976.38 zł
Szczegóły oferty

543 000 zł
35.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Piętro 7p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 15287.16 zł
Szczegóły oferty

689 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 11p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14881.21 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 10p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12468.75 zł
Szczegóły oferty

860 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13230.77 zł
Szczegóły oferty

533 000 zł
39.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 13331.67 zł
Szczegóły oferty

569 000 zł
49.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11543.92 zł
Szczegóły oferty

589 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10172.71 zł
Szczegóły oferty

1 390 000 zł
97.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14243.26 zł
Szczegóły oferty