calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
569 000 zł
49.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
569 000 zł
49.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11543.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
589 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10172.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 390 000 zł
97.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
1 390 000 zł
97.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14243.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
459 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11195.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
600 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10204.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
32.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
339 000 zł
32.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10424.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
63.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
aktualne
739 000 zł
63.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11654.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
895 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17015.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
797 000 zł
45.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
797 000 zł
45.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17436.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 932 656 zł
139.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
1 932 656 zł
139.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
798 000 zł
56.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
798 000 zł
56.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14064.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
398 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10613.33 zł
Szczegóły oferty