calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
399 000 zł
54.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
399 000 zł
54.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7367.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dojlidy
aktualne
405 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dojlidy
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14943.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14015.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
aktualne
509 000 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10262.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
38.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
399 000 zł
38.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10236.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
985 000 zł
56.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
985 000 zł
56.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17436.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
695 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
695 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14946.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
769 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12504.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
983 235 zł
59.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
983 235 zł
59.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 16500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
aktualne
499 000 zł
48.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10365.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
56.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
aktualne
569 000 zł
56.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9992.98 zł
Szczegóły oferty