calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
845 000 zł
107.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
845 000 zł
107.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7875.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
390 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
899 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14983.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
55.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
799 000 zł
55.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14422.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
505 000 zł
45.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
505 000 zł
45.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11076.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
574 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9503.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
579 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8641.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Młodych
aktualne
599 000 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Młodych
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9286.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
573 000 zł
67.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bagnówka
aktualne
573 000 zł
67.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bagnówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8473.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
595 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9296.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14943.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 990 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
aktualne
399 990 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6722.52 zł
Szczegóły oferty