calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
449 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
449 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9219.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
997 000 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
997 000 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6923.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
850 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
499 000 zł
48.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10261.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
699 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15032.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
60.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
479 000 zł
60.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7970.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
595 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
549 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11142.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bema
aktualne
569 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bema
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15378.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
484 000 zł
56.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
aktualne
484 000 zł
56.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
67.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
aktualne
599 000 zł
67.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8815.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
48.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
aktualne
409 000 zł
48.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8496.05 zł
Szczegóły oferty