calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
519 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
aktualne
519 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11282.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
755 000 zł
61.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
755 000 zł
61.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12270.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
62.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
479 000 zł
62.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7615.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
62.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
495 000 zł
62.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7869.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
780 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
289 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9031.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
289 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9031.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 070 zł
45.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
499 070 zł
45.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
798 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
798 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12975.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
310 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9597.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
449 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7360.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
390 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10833.33 zł
Szczegóły oferty