calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
449 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
449 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6701.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
495 000 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12055.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
599 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11301.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
41.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
460 000 zł
41.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10986.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
60.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
499 000 zł
60.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8209.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
699 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11708.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
539 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14976.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
68.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
575 000 zł
68.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8418.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
36.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
aktualne
329 000 zł
36.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8989.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
900 000 zł
79.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
900 000 zł
79.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11337.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
64.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
549 000 zł
64.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8524.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
698 000 zł
72.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
698 000 zł
72.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9634.23 zł
Szczegóły oferty