calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9986.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
50.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
449 000 zł
50.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8914.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
54.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
389 000 zł
54.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7098.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
920 000 zł
88.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
920 000 zł
88.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10422.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
369 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8021.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
855 000 zł
76.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dojlidy
aktualne
855 000 zł
76.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dojlidy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11145.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
aktualne
579 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8330.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
503 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
503 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9682.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
561 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
561 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9726.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 080 000 zł
71.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
1 080 000 zł
71.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15138.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
935 000 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
935 000 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16969.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
47.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
399 000 zł
47.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8426.61 zł
Szczegóły oferty