calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
474 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
474 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8304.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
481 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
481 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8406.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
482 000 zł
57.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
482 000 zł
57.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8406 zł
Szczegóły oferty
aktualne
503 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
503 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9682.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
533 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
533 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10259.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
650 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12512.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
650 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12512.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
503 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
503 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9682.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
650 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12512.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9986.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9986.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
576 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9986.13 zł
Szczegóły oferty