calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
481 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
481 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8406.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
59.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
aktualne
400 000 zł
59.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6688.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
625 000 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15367.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
658 000 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
658 000 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8414.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
494 900 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
494 900 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10643.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
659 000 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11383.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
459 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7624.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
474 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
474 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8304.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
481 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
481 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8406.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
658 000 zł
65.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
658 000 zł
65.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9984.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
630 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8713.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
414 000 zł
46.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
414 000 zł
46.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8816.01 zł
Szczegóły oferty