calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
429 000 zł
48.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
429 000 zł
48.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8902.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
32.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
499 000 zł
32.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15250.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
963 090 zł
71.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
963 090 zł
71.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
854 050 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
854 050 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
45.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
389 000 zł
45.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8606.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
745 000 zł
62.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta II
aktualne
745 000 zł
62.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta II
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11994.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
499 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10847.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
55.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
510 000 zł
55.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9172.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
36.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, os. Tysiąclecia
aktualne
329 000 zł
36.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, os. Tysiąclecia
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8989.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
110.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
1 150 000 zł
110.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10377.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
414 000 zł
46.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
414 000 zł
46.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8816.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
474 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
474 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8304.13 zł
Szczegóły oferty