calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
875 890 zł
64.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
875 890 zł
64.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13500.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
420 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, os. Tysiąclecia
aktualne
459 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, os. Tysiąclecia
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6850.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
338 000 zł
47.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
aktualne
338 000 zł
47.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7085.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
95.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
779 000 zł
95.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8157.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
448 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
448 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9313.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
55.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
779 000 zł
55.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14109.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta II
aktualne
559 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta II
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10163.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
72.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
489 000 zł
72.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6754.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
71.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
720 000 zł
71.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10071.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
615 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8506.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
61.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
460 000 zł
61.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7436.15 zł
Szczegóły oferty