calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
443 000 zł
52.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
aktualne
443 000 zł
52.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Starosielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8496.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
579 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9880.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
41.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
399 000 zł
41.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9670.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
579 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9880.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
37.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
620 000 zł
37.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16471.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
565 000 zł
36.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
565 000 zł
36.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15344.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
410 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8649.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 900 zł
68.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
679 900 zł
68.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9991.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
389 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10485.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
32.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
385 000 zł
32.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11846.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
56.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
699 000 zł
56.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12376.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
33.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
485 000 zł
33.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14361.86 zł
Szczegóły oferty