calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
530 000 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
530 000 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8646 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 000 zł
28.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
398 000 zł
28.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13743.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Kawaleryjskie
aktualne
625 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Kawaleryjskie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
871 380 zł
48.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
871 380 zł
48.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
329 000 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10061.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
54.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
479 000 zł
54.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8740.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
607 000 zł
41.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
aktualne
607 000 zł
41.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14528.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
26.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Marczuk
aktualne
340 000 zł
26.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Marczuk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12767.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 500 zł
31.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Marczuk
aktualne
370 500 zł
31.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Marczuk
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11863.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
640 000 zł
50.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
640 000 zł
50.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12568.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
438 000 zł
47.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
438 000 zł
47.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9246.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
415 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7319.22 zł
Szczegóły oferty