calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
476 000 zł
46.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
476 000 zł
46.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10192.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16548.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
337 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
337 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10732.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
601 350 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
601 350 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
789 000 zł
74.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
789 000 zł
74.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10647.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
aktualne
360 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7515.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
73.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny II
aktualne
529 000 zł
73.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny II
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7187.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
66.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
459 000 zł
66.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6950.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
aktualne
399 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
689 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
689 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9704.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
60.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
459 000 zł
60.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7637.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
68.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
539 000 zł
68.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7880.12 zł
Szczegóły oferty