calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 373 ofert
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
369 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7623.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
23.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
249 000 zł
23.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10470.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
597 000 zł
67.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki TBS
aktualne
597 000 zł
67.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki TBS
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8897.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
368 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
368 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
689 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
689 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10765.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
689 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
689 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14881.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
39.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
349 000 zł
39.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8857.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
369 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10165.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
519 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12975 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
47.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
659 000 zł
47.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13976.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
258 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta I
aktualne
258 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta I
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7987.62 zł
Szczegóły oferty