Mieszkanie na sprzedaż

857 000
61 m2
1 / 8
INVESTING Sp. z o.o.

Szczegóły ogłoszenia

  • Symbol oferty INVS-MS-149
  • Typ oferty mieszkanie na sprzedaż
  • Cena 857 000 zł
  • Charakterystyka mieszkania 61 m2, 3 pokoje
  • Rozkład mieszkania 10p piętro

Lokalizacja

  • Adres mazowieckie, Piaseczno (gw)

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,03 m², położone na 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku w centrum Piaseczna.

To propozycja idealna dla osób, które szukają wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji — z dobrym układem, balkonem, otwartym widokiem oraz dodatkowymi udogodnieniami, które znacząco podnoszą komfort codziennego życia.

Największym atutem nieruchomości jest przemyślany rozkład pomieszczeń oraz wysokość piętra, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone, daje poczucie prywatności i oferuje przyjemny widok z balkonu. Lokal sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Układ mieszkania:

Salon z wyjściem na balkon stanowi wygodną część dzienną i daje możliwość stworzenia przytulnej strefy wypoczynku. Dwie oddzielne sypialnie zapewniają komfort domownikom — jedna może pełnić funkcję pokoju dziecięcego, gabinetu lub garderoby. Kuchnia w zabudowie jest praktycznie zaaranżowana, a łazienka i przedpokój dopełniają funkcjonalny układ mieszkania.

W cenie mieszkania zawarte są:

miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska — to duży atut, szczególnie w centrum miasta, gdzie wygodne parkowanie i dodatkowa przestrzeń do przechowywania są niezwykle ważne.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze, co zapewnia dużo światła, większą prywatność i otwarty widok. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest balkon, miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Budynek pochodzi z 2014 roku, a sam lokal ma bardzo ustawny układ, dający wiele możliwości aranżacyjnych.

W mieszkaniu pozostaje zabudowa kuchenna. Pozostałe meble właściciel zabiera, dzięki czemu nowy nabywca może urządzić wnętrze według własnego gustu i potrzeb.

Koszty i media:

Czynsz wynosi około 958 zł. Ogrzewanie elektryczne.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w bardzo wygodnej części Piaseczna — w centrum, z szybkim dostępem do sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, terenów zielonych oraz komunikacji miejskiej. Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do Warszawy, a jednocześnie pozwala korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej na miejscu.

Stan prawny:

Pełna własność.

Cena: 875 000 zł
Cena za m²: 14 337 zł
Powierzchnia: 61,03 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 10
Balkon: tak
Garaż podziemny i komórka lokatorska: w cenie

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Tel. 737 412 111

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Kalkulator kredytowy

PLN
%
Wysokość raty 4519.95 PLN
Formularz kontaktowy