calendar
Wyszukiwarka
Piaseczno
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Znaleziono 16 ofert
aktualne
898 900 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
898 900 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12841.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
31.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
439 000 zł
31.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13936.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 399 000 zł
185.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
1 399 000 zł
185.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7532.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Julianów
aktualne
485 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Julianów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13108.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
695 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw)
aktualne
695 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw)
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17820.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 179 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
1 179 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14035.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 390 000 zł
121 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
1 390 000 zł
121 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11487.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 000 000 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
1 000 000 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10416.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
59.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
749 000 zł
59.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12675.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Piaseczno
aktualne
950 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Piaseczno
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9793.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
650 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14444.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
840 000 zł
73.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw)
aktualne
840 000 zł
73.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw)
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11406.84 zł
Szczegóły oferty