calendar
Wyszukiwarka
Piaseczno
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Znaleziono 16 ofert
aktualne
857 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw)
aktualne
857 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw)
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14049.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
78.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Piaseczno
aktualne
895 000 zł
78.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Piaseczno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11357.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
950 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
aktualne
475 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piaseczno (gw), Józefosław
  • Piętro parter
  • Cena za m2 6785.71 zł
Szczegóły oferty