Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Łódź
Znaleziono 73 ofert

14 540 000 zł
44800 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Górna
Cena za m2 324.55 zł
Szczegóły oferty

2 675 600 zł
4971 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Cena za m2 538.24 zł
Szczegóły oferty

3 990 000 zł
1122 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Cena za m2 3556.15 zł
Szczegóły oferty