Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18219 ofert

750 000 zł
32921 m2
Działka na sprzedaż
Trzcianka (gw), Biała
Cena za m2 22.78 zł
Szczegóły oferty

138 000 zł
1526 m2
Działka na sprzedaż
Gniewkowo, Gniewkowo
Cena za m2 90.43 zł
Szczegóły oferty

81 000 zł
896 m2
Działka na sprzedaż
Gniewkowo, Gniewkowo
Cena za m2 90.4 zł
Szczegóły oferty

885 000 zł
804 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Prądnik Biały
Cena za m2 1100.75 zł
Szczegóły oferty

400 000 zł
98713 m2
Działka na sprzedaż
Rogowo, Świeżawy
Cena za m2 4.05 zł
Szczegóły oferty

455 000 zł
4683 m2
Działka na sprzedaż
Dobrcz, Trzeciewiec
Cena za m2 97.16 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
5000 m2
Działka na sprzedaż
Namysłów (gw), Michalice
Cena za m2 49.8 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
24571 m2
Działka na sprzedaż
Górowo Iławeckie (gw), Piaseczno
Cena za m2 6.47 zł
Szczegóły oferty