Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18219 ofert

270 000 zł
9621 m2
Działka na sprzedaż
Poniatowa (gw), Dąbrowa Wronowska
Cena za m2 28.06 zł
Szczegóły oferty

537 320 zł
5656 m2
Działka na sprzedaż
Serock (gw), Wola Smolana
Cena za m2 95 zł
Szczegóły oferty

197 400 zł
987 m2
Działka na sprzedaż
Oleśnica (gw), Sokołowice
Cena za m2 200 zł
Szczegóły oferty

400 000 zł
1113 m2
Działka na sprzedaż
Prażmów, Uwieliny
Cena za m2 359.39 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Prażmów, Nowy Prażmów
Cena za m2 200 zł
Szczegóły oferty

727 500 zł
7500 m2
Działka na sprzedaż
Prażmów, Kędzierówka
Cena za m2 97 zł
Szczegóły oferty

475 000 zł
2289 m2
Działka na sprzedaż
Choroszcz (gw), Sienkiewicze
Cena za m2 207.51 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
6241 m2
Działka na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Stolec
Cena za m2 35.09 zł
Szczegóły oferty

409 000 zł
105500 m2
Działka na sprzedaż
Nowogard (gw), Czermnica
Cena za m2 3.88 zł
Szczegóły oferty

2 600 000 zł
1043 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 2492.81 zł
Szczegóły oferty