Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18219 ofert

1 430 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 953.33 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
65900 m2
Działka na sprzedaż
Węgorzyno (gw), Rogówko
Cena za m2 4.17 zł
Szczegóły oferty

16 840 000 zł
27600 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 610.14 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
3600 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czarny Las
Cena za m2 152.78 zł
Szczegóły oferty

69 000 zł
951 m2
Działka na sprzedaż
Warta (gw), Pierzchnia Góra
Cena za m2 72.56 zł
Szczegóły oferty

580 000 zł
1051 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Górna Wieś
Cena za m2 551.86 zł
Szczegóły oferty

479 000 zł
800 m2
Działka na sprzedaż
Ludwin, Piaseczno
Cena za m2 598.75 zł
Szczegóły oferty

39 000 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Serniki, Wólka Zabłocka
Cena za m2 13 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
1379 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 115.3 zł
Szczegóły oferty

364 000 zł
1400 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Dobiesz
Cena za m2 260 zł
Szczegóły oferty