Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18218 ofert

195 000 zł
19394 m2
Działka na sprzedaż
Serniki, Wólka Zabłocka
Cena za m2 10.05 zł
Szczegóły oferty

180 000 zł
856 m2
Działka na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Dobra
Cena za m2 210.28 zł
Szczegóły oferty

1 295 000 zł
3342 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Baniocha
Cena za m2 387.49 zł
Szczegóły oferty

1 318 000 zł
4395 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
Cena za m2 299.89 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
1363 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Sieborowice
Cena za m2 286.13 zł
Szczegóły oferty

70 000 zł
5500 m2
Działka na sprzedaż
Opoczno (gw), Karwice
Cena za m2 12.73 zł
Szczegóły oferty