Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18218 ofert

195 000 zł
1100 m2
Działka na sprzedaż
Oborniki Śląskie (gw), Lubnów
Cena za m2 177.27 zł
Szczegóły oferty

1 499 000 zł
146000 m2
Działka na sprzedaż
Olecko (gw)
Cena za m2 10.27 zł
Szczegóły oferty

5 750 000 zł
3829 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1501.7 zł
Szczegóły oferty

245 000 zł
7700 m2
Działka na sprzedaż
Stargard (gw), Sowno
Cena za m2 31.82 zł
Szczegóły oferty

139 900 zł
799 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 175.09 zł
Szczegóły oferty

9 099 600 zł
7583 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1200 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
1167 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 771.21 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
1523 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 1313.2 zł
Szczegóły oferty

105 000 zł
1020 m2
Działka na sprzedaż
Łęczyce, Kaczkowo
Cena za m2 102.94 zł
Szczegóły oferty