Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18217 ofert

10 229 760 zł
31968 m2
Działka na sprzedaż
Halinów (gw), Nowy Konik
Cena za m2 320 zł
Szczegóły oferty

414 900 zł
15248 m2
Działka na sprzedaż
Łobżenica (gw), Dźwierszno Małe
Cena za m2 27.21 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
5808 m2
Działka na sprzedaż
Mieroszów (gw), Rybnica Leśna
Cena za m2 37.88 zł
Szczegóły oferty

180 000 zł
600 m2
Działka na sprzedaż
Stęszew (gw), Rybojedzko
Cena za m2 300 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
1255 m2
Działka na sprzedaż
Olecko, Olecko
Cena za m2 110.76 zł
Szczegóły oferty

238 350 zł
1164 m2
Działka na sprzedaż
Świętajno, Krzywe
Cena za m2 204.77 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
300 m2
Działka na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
Cena za m2 330 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
2373 m2
Działka na sprzedaż
Trzcianka (gw), Straduń
Cena za m2 92.29 zł
Szczegóły oferty

165 000 zł
3511 m2
Działka na sprzedaż
Brzeziny (gw), Grzmiąca
Cena za m2 47 zł
Szczegóły oferty

830 000 zł
2500 m2
Działka na sprzedaż
Zabierzów, Kleszczów
Cena za m2 332 zł
Szczegóły oferty