Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18216 ofert

165 000 zł
3511 m2
Działka na sprzedaż
Brzeziny (gw), Grzmiąca
Cena za m2 47 zł
Szczegóły oferty

830 000 zł
2500 m2
Działka na sprzedaż
Zabierzów, Kleszczów
Cena za m2 332 zł
Szczegóły oferty

255 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Sierzchów
Cena za m2 170 zł
Szczegóły oferty

385 000 zł
946 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Michałowice
Cena za m2 406.98 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Świdnica (gw), Lutomia Górna
Cena za m2 239 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
45 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
Cena za m2 3755.56 zł
Szczegóły oferty

259 900 zł
1732 m2
Działka na sprzedaż
Wejherowo (gw), Nowy Dwór Wejherowski
Cena za m2 150.06 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
2823 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Jabłonowo
Cena za m2 70.49 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
375 m2
Działka na sprzedaż
Osielsko, Bożenkowo
Cena za m2 320 zł
Szczegóły oferty