Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18214 ofert

199 000 zł
2823 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Jabłonowo
Cena za m2 70.49 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
375 m2
Działka na sprzedaż
Osielsko, Bożenkowo
Cena za m2 320 zł
Szczegóły oferty

372 000 zł
1486 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czachówek
Cena za m2 250.34 zł
Szczegóły oferty

267 000 zł
1538 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Jabłonowo
Cena za m2 173.6 zł
Szczegóły oferty

79 000 zł
300 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Czyżkówko
Cena za m2 263.33 zł
Szczegóły oferty

361 500 zł
24100 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Coniew
Cena za m2 15 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
12200 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Coniew
Cena za m2 12.3 zł
Szczegóły oferty

100 000 zł
1002 m2
Działka na sprzedaż
Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
Cena za m2 99.8 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
1001 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Kajkowo
Cena za m2 149.85 zł
Szczegóły oferty

820 000 zł
10143 m2
Działka na sprzedaż
Stawiguda, Majdy
Cena za m2 80.84 zł
Szczegóły oferty