Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18208 ofert

267 000 zł
1538 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Jabłonowo
Cena za m2 173.6 zł
Szczegóły oferty

79 000 zł
300 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Czyżkówko
Cena za m2 263.33 zł
Szczegóły oferty

361 500 zł
24100 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Coniew
Cena za m2 15 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
12200 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Coniew
Cena za m2 12.3 zł
Szczegóły oferty

100 000 zł
1002 m2
Działka na sprzedaż
Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
Cena za m2 99.8 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
1001 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Kajkowo
Cena za m2 149.85 zł
Szczegóły oferty

820 000 zł
10143 m2
Działka na sprzedaż
Stawiguda, Majdy
Cena za m2 80.84 zł
Szczegóły oferty

128 400 zł
1070 m2
Działka na sprzedaż
Biskupiec (gw), Wilimy
Cena za m2 120 zł
Szczegóły oferty

690 000 zł
15116 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Reszki
Cena za m2 45.65 zł
Szczegóły oferty

197 107 zł
3719 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Ostrowite
Cena za m2 53 zł
Szczegóły oferty

800 000 zł
125614 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Bartężek
Cena za m2 6.37 zł
Szczegóły oferty

251 000 zł
7979 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 31.46 zł
Szczegóły oferty