Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18215 ofert

100 000 zł
1002 m2
Działka na sprzedaż
Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
Cena za m2 99.8 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
1001 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Kajkowo
Cena za m2 149.85 zł
Szczegóły oferty

820 000 zł
10143 m2
Działka na sprzedaż
Stawiguda, Majdy
Cena za m2 80.84 zł
Szczegóły oferty

128 400 zł
1070 m2
Działka na sprzedaż
Biskupiec (gw), Wilimy
Cena za m2 120 zł
Szczegóły oferty

690 000 zł
15116 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Reszki
Cena za m2 45.65 zł
Szczegóły oferty

197 107 zł
3719 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Ostrowite
Cena za m2 53 zł
Szczegóły oferty

800 000 zł
125614 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Bartężek
Cena za m2 6.37 zł
Szczegóły oferty

251 000 zł
7979 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 31.46 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
3500 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 34.29 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
3700 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 17.57 zł
Szczegóły oferty

109 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Iława (gw), Mózgowo
Cena za m2 60.56 zł
Szczegóły oferty

92 500 zł
2962 m2
Działka na sprzedaż
Susz (gw), Piotrkowo
Cena za m2 31.23 zł
Szczegóły oferty