Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18218 ofert

120 000 zł
3500 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 34.29 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
3700 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 17.57 zł
Szczegóły oferty

109 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Iława (gw), Mózgowo
Cena za m2 60.56 zł
Szczegóły oferty

92 500 zł
2962 m2
Działka na sprzedaż
Susz (gw), Piotrkowo
Cena za m2 31.23 zł
Szczegóły oferty

170 250 zł
1362 m2
Działka na sprzedaż
Gietrzwałd, Unieszewo
Cena za m2 125 zł
Szczegóły oferty

1 538 460 zł
154000 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Pietrzwałd
Cena za m2 9.99 zł
Szczegóły oferty

12 000 000 zł
53000 m2
Działka na sprzedaż
Nadarzyn, Rozalin
Cena za m2 226.42 zł
Szczegóły oferty

230 000 zł
1128 m2
Działka na sprzedaż
Świdnica (gw), Wilków
Cena za m2 203.9 zł
Szczegóły oferty

1 395 000 zł
3891 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 358.52 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
727 m2
Działka na sprzedaż
Łysomice, Łysomice
Cena za m2 357.63 zł
Szczegóły oferty