Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18224 ofert

12 000 000 zł
53000 m2
Działka na sprzedaż
Nadarzyn, Rozalin
Cena za m2 226.42 zł
Szczegóły oferty

230 000 zł
1128 m2
Działka na sprzedaż
Świdnica (gw), Wilków
Cena za m2 203.9 zł
Szczegóły oferty

1 395 000 zł
3891 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 358.52 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
727 m2
Działka na sprzedaż
Łysomice, Łysomice
Cena za m2 357.63 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Zławieś Wielka, Czarnowo
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

415 000 zł
7463 m2
Działka na sprzedaż
Zławieś Wielka, Zarośle Cienkie
Cena za m2 55.61 zł
Szczegóły oferty

744 000 zł
3720 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
Cena za m2 200 zł
Szczegóły oferty

90 000 zł
390 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Górzyskowo
Cena za m2 230.77 zł
Szczegóły oferty