calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Działki na sprzedaż

Znaleziono 18226 ofert
aktualne
500 000 zł
631 m2
Działka na sprzedaż
Szklarska Poręba
aktualne
500 000 zł
631 m2
Działka na sprzedaż
Szklarska Poręba
  • Cena za m2 792.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
18120 m2
Działka na sprzedaż
Chodecz, Zalesie
aktualne
169 000 zł
18120 m2
Działka na sprzedaż
Chodecz, Zalesie
  • Cena za m2 9.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
228 920 zł
2022 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Maróz
aktualne
228 920 zł
2022 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Maróz
  • Cena za m2 113.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
800 m2
Działka na sprzedaż
Zabierzów, Rząska
aktualne
290 000 zł
800 m2
Działka na sprzedaż
Zabierzów, Rząska
  • Cena za m2 362.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
883 950 zł
3550 m2
Działka na sprzedaż
Nowa Wieś Lęborska
aktualne
883 950 zł
3550 m2
Działka na sprzedaż
Nowa Wieś Lęborska
  • Cena za m2 249 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 999 zł
6700 m2
Działka na sprzedaż
Książki
aktualne
149 999 zł
6700 m2
Działka na sprzedaż
Książki
  • Cena za m2 22.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia
aktualne
399 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia
  • Cena za m2 266 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 540 zł
938 m2
Działka na sprzedaż
Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna
aktualne
309 540 zł
938 m2
Działka na sprzedaż
Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna
  • Cena za m2 330 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 600 000 zł
27224 m2
Działka na sprzedaż
Świętochłowice
aktualne
2 600 000 zł
27224 m2
Działka na sprzedaż
Świętochłowice
  • Cena za m2 95.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 999 zł
5050 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Skarszewy
aktualne
199 999 zł
5050 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Skarszewy
  • Cena za m2 39.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
1299 m2
Działka na sprzedaż
Czempiń (gw)
aktualne
345 000 zł
1299 m2
Działka na sprzedaż
Czempiń (gw)
  • Cena za m2 265.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
42 m2
Działka na sprzedaż
Szubin (gw), Żurczyn
aktualne
129 000 zł
42 m2
Działka na sprzedaż
Szubin (gw), Żurczyn
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3071.43 zł
Szczegóły oferty