calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Działki na sprzedaż

Znaleziono 18226 ofert
aktualne
165 000 zł
60 m2
Działka na sprzedaż
Lębork
aktualne
165 000 zł
60 m2
Działka na sprzedaż
Lębork
  • Cena za m2 2750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
158 000 zł
1928 m2
Działka na sprzedaż
Sicienko, Strzelewo
aktualne
158 000 zł
1928 m2
Działka na sprzedaż
Sicienko, Strzelewo
  • Cena za m2 81.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
1197 m2
Działka na sprzedaż
Daleszyce, Komórki
aktualne
145 000 zł
1197 m2
Działka na sprzedaż
Daleszyce, Komórki
  • Cena za m2 121.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
89 000 zł
3120 m2
Działka na sprzedaż
Świętajno, Rogojny
aktualne
89 000 zł
3120 m2
Działka na sprzedaż
Świętajno, Rogojny
  • Cena za m2 28.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
2776 m2
Działka na sprzedaż
Konopnica, Konopnica
aktualne
499 000 zł
2776 m2
Działka na sprzedaż
Konopnica, Konopnica
  • Cena za m2 179.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój
aktualne
199 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój
  • Cena za m2 132.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 650 000 zł
10593 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Sierzchów
aktualne
2 650 000 zł
10593 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Sierzchów
  • Cena za m2 250.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
2022 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria, Marianki
aktualne
305 000 zł
2022 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria, Marianki
  • Cena za m2 150.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój
aktualne
199 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój
  • Cena za m2 132.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
5000 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw), Rożno-Parcele
aktualne
450 000 zł
5000 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw), Rożno-Parcele
  • Cena za m2 90 zł
Szczegóły oferty
aktualne
795 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Stawiguda, Bartąg
aktualne
795 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Stawiguda, Bartąg
  • Cena za m2 441.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
1350 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw)
aktualne
199 000 zł
1350 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw)
  • Cena za m2 147.41 zł
Szczegóły oferty