Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18227 ofert

795 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Stawiguda, Bartąg
Cena za m2 441.67 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
1350 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw)
Cena za m2 147.41 zł
Szczegóły oferty

180 000 zł
2073 m2
Działka na sprzedaż
Wodzierady, Piorunów
Cena za m2 86.83 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
942 m2
Działka na sprzedaż
Zgierz, Proboszczewice
Cena za m2 276.01 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
2812 m2
Działka na sprzedaż
Zgierz (gw), Bądków
Cena za m2 92.11 zł
Szczegóły oferty

215 000 zł
1243 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Łódzki (gw), Brużyczka Mała
Cena za m2 172.97 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
834 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Łódzki (gw), Brużyczka Mała
Cena za m2 179.86 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
2463 m2
Działka na sprzedaż
Zgierz (gw), Besiekierz Nawojowy
Cena za m2 89.32 zł
Szczegóły oferty

295 000 zł
1635 m2
Działka na sprzedaż
Niedrzwica Duża, Czółna
Cena za m2 180.43 zł
Szczegóły oferty

399 950 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Michałowice
Cena za m2 333.29 zł
Szczegóły oferty