Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18224 ofert

260 000 zł
3180 m2
Działka na sprzedaż
Lubicz, Grabowiec
Cena za m2 81.76 zł
Szczegóły oferty

79 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Bełżyce (gw), Babin
Cena za m2 52.67 zł
Szczegóły oferty

3 990 000 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Cena za m2 3325 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
54348 m2
Działka na sprzedaż
Dobrcz, Kozielec
Cena za m2 27.6 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
2300 m2
Działka na sprzedaż
Chęciny, Skiby
Cena za m2 126.09 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
981 m2
Działka na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
Cena za m2 265.04 zł
Szczegóły oferty

530 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Zabierzów, Pisary
Cena za m2 294.44 zł
Szczegóły oferty

444 000 zł
666 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Smukała
Cena za m2 666.67 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
1130 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Rembertów
Cena za m2 796.46 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
1096 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Nasutów
Cena za m2 208.94 zł
Szczegóły oferty