Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18223 ofert

229 000 zł
1096 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Nasutów
Cena za m2 208.94 zł
Szczegóły oferty

935 000 zł
4496 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Nasutów
Cena za m2 207.96 zł
Szczegóły oferty

2 890 000 zł
4707 m2
Działka na sprzedaż
Dziwnów (gw), Międzywodzie
Cena za m2 613.98 zł
Szczegóły oferty

1 169 000 zł
5596 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Nasutów
Cena za m2 208.9 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
10092 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Nasutów
Cena za m2 208.09 zł
Szczegóły oferty

1 300 000 zł
9320 m2
Działka na sprzedaż
Janikowo, Janikowo
Cena za m2 139.48 zł
Szczegóły oferty

432 000 zł
6170 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Tarnowo
Cena za m2 70.02 zł
Szczegóły oferty

678 300 zł
71400 m2
Działka na sprzedaż
Lubanie, Kaźmierzewo
Cena za m2 9.5 zł
Szczegóły oferty

170 000 zł
1711 m2
Działka na sprzedaż
Szczytna (gw), Chocieszów
Cena za m2 99.36 zł
Szczegóły oferty

10 545 000 zł
5700 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1850 zł
Szczegóły oferty