Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18225 ofert

10 545 000 zł
5700 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1850 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
1201 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 915.9 zł
Szczegóły oferty

840 000 zł
835 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 1005.99 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
1832 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 682.31 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
40000 m2
Działka na sprzedaż
Giżycko (gw), Kamionki
Cena za m2 6 zł
Szczegóły oferty

500 000 zł
1611 m2
Działka na sprzedaż
Konstancin-Jeziorna (gw), Habdzin
Cena za m2 310.37 zł
Szczegóły oferty

980 000 zł
861 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 1138.21 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
4600 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Minoga
Cena za m2 59.78 zł
Szczegóły oferty

84 760 zł
3260 m2
Działka na sprzedaż
Zabłudów (gw), Folwarki Wielkie
Cena za m2 26 zł
Szczegóły oferty

3 545 000 zł
7090 m2
Działka na sprzedaż
Lesznowola, Stara Iwiczna
Cena za m2 500 zł
Szczegóły oferty